Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Podkarpacki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Klucz do zdrowia

28.02.2011, Kluby zdrowia

26 lutego w Klubie Zdrowia w Mielcu miał miejsce wykład pt. Świadomość i profilaktyka kluczem do zdrowego życia.

Prowadząca prelekcję Bożena R. rozpoczęła od słów, że każdy z nas ma świadomość, jak wielką wartością jest zdrowie. Jednak współczesny świat nie stwarza optymalnych warunków do jego zachowania. Rodzi się więc pytanie: czy istnieją jeszcze szanse na zachowanie dobrej kondycji?

Można przypuszczać, że najlepszym i jedynym zarazem rozwiązaniem jest uświadomienie sobie, co nam szkodzi, oraz motywacja i konsekwencja w eliminacji wszystkich czynników niszczących zdrowie wszędzie tam, gdzie to
możliwe. Każdy z nas musi zadbać o siebie, podejmując wysiłek wypracowania właściwego stylu życia. „Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – to niewątpliwie prawda.

Po skończonej prelekcji wszyscy uczestnicy otrzymali książki i broszury o tematyce zdrowotnej. Mogli też poddać się badaniu poziomu cukru we krwi oraz skorzystać z degustacji potraw wegetariańskich przygotowanych przez Barbarę R.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(br)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
ul. Twardowskiego 3a
35-302 Rzeszów

Nr konta bankowego:
29 2030 0045 1110 0000 0270 6950

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij