Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Podkarpacki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Tarnobrzeg: dobre i złe tłuszcze

10.10.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na bezpłatny wykład o tematyce zdrowotnej poświęcony tłuszczom.

Tłuszcze są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Niektóre witaminy, takie jak A, D, E i K są rozpuszczalne wyłącznie w tłuszczach. Zarówno dieta uboga, jak i zbyt w nie obfita jest niebezpieczna dla zdrowia.

Tłuszcze dzielą się na te pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Pierwsze zawierają kwasy tłuszczowe nienasycone, drugie zaś – nasycone. Na wykładzie dowiemy się, które tłuszcze są zdrowe, a których lepiej unikać.

Początek spotkania w sobotę, 11 października, o godz. 15 w Profesjonalnej Szkole Biznesu przy ul. Wyspiańskiego 12 w Tarnobrzegu. W programie zajęć wykład z prezentacją multimedialną oraz degustacja zdrowej żywności.

Organizatorem spotkania jest filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Sandomierzu. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
ul. Twardowskiego 3a
35-302 Rzeszów

Nr konta bankowego:
29 2030 0045 1110 0000 0270 6950

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij